Dopalacze - po pomoc

Dobra profilaktyka - materiały promocyjne

Ręcznie narysowana, sugestywna ulotka ilustrująca zagrożenie dopalaczami i przedstawiająca numery alarmowe służb ratunkowych.

Ofiary

Dobra profilaktyka - materiały promocyjne

Ręcznie narysowana, sugestywna ulotka przedstawiająca nastoletnie ofiary uzależnienie od dopalaczy

Żniwa

Dobra profilaktyka - materiały promocyjne

Ulotka informująca o tym, jak masowe jest uzależnienie od dopalaczy wśród młodych ludzi

Diagnozy i projekty lokalne

Diagnozujemy problem na danym terenie (szkoła, dzielnica, miasto, gmina, powiat, województwo lub dowolny teren) i przygotowujemy projekt profilaktyczny na bazie wykonanej diagnozy

Warsztaty grupowe

Organizujemy warsztaty grupowe:
  • dla osób z problemem uzależnienia w rodzinie
  • dla osób doznających przemocy
  • grupa rozwoju osobistego

(grupy zaczynają pracę z chwilą zebrania wystarczającej liczby osób)

Kampanie społeczne

Przygotowujemy i realizujemy kampanie społeczne na danym terenie z wykorzystaniem umiejętności naszych terapeutów, psychologów, dziennikarzy, grafików, artystów i specjalistów od reklamy

Terapia indywidualna

Szukasz pomocy indywidualnej?

Zadzwoń albo napisz: 602571495, biuro@fundacjadialogos.pl

Pomagamy od 2013 roku. Na wiele sposobów: indywidualnie, na spotkaniach grupowych, tworząc duże projekty społeczne.

Wspieramy w kryzysach, uzależnieniach, pomagamy w rozwiązywaniu konfliktów, w rozwoju osobistym, pokonywaniu ograniczeń i nabywaniu nowych umiejętności.
Pracują dla nas psychoterapeuci, trenerzy, mediatorzy, a także zaangażowani w misję fundacji dziennikarze i artyści.

Jesteśmy wrażliwi społecznie – od pomocy indywidualnej po duże projekty i kampanie - szukamy nowych sposobów rozwiązywania najbardziej pilnych problemów, w tym przede wszystkim tych związanych z uzależnieniami, przemocą wobec kobiet i profilaktyką społeczną - Dobra Profilaktyka.

W ramach projektów ogólnopolskich czy regionalnych nasza pomoc jest darmowa. Przy braku grantów dla naszych inicjatyw – działamy odpłatnie, by móc pokryć koszty naszych działań.